Equipe

_

TIAGO HOLZMANN DA SILVA
Arquitecte i urbanista – soci i Director
Tiago@3C.ARQ.br
CV LATTES

LEONARDO DAMIANI POLETTI
Arquitecte i urbanista – soci
Leonardo@3C.ARQ.br
CV LATTES

LEONARDO MARQUES HORTENCIO
Arquitecte i urbanista – soci
Hortencio@3C.ARQ.br
CV LATTES

ALEXANDRE PEREIRA SANTOS
Arquitecte i urbanista – soci
Alexandre@3C.ARQ.br
CV LATTES

ANGÈLICA MAGRINI RIGO
Arquitecte i urbanista
Projeto@3C.ARQ.br

GUILHERME MARQUES IABLONOVSKI
Arquitecte i urbanista
Projeto@3C.ARQ.br

XAVIER DE PEDRO ARAÚJO
Arquitecte i urbanista
Projeto@3C.ARQ.br

PEDRO TERRA OLIVEIRA
Arquitecte i urbanista
Projeto@3C.ARQ.br

MARIA DA GRAÇA NUNES ANTUNES
Secretari executiu
Secretaria@3C.ARQ.br

TOM ACOSTA
estagiária de arquitetura e urbanisme

LUCIA TORRES
estagiária de arquitetura e urbanisme

CAMILA ALBERTI
estagiária de arquitetura e urbanisme

MARIANA MOCELLIN Mincarone
estagiária de arquitetura e urbanisme

JEAN MICHEL FORT DOS SANTS
aprenents d'arquitectura i urbanisme

Guilherme KRUGER Dalcin
aprenents d'arquitectura i urbanisme

 

PROVEÏDORS DE SERVEIS – PROVEÏDORS:

Rastek ordinador solucions
-Infraestructura
(51) 3398-2008
comercial@rasteksolucoes.com.br
http://www.rasteksolucoes.com.br/

Homrich Portinho i associats
Promoció pública i empresarial
(51) 3372-1797
http://www.homrichportinho.com.br/

PARCEL·LES RZ-KAMORU CARDOSO
Representació gràfica i serveis d'impressió
(51) 32127911
rzplotagem@terra.com.br
www.rzplotagem.com.br

ANTICS COL·LABORADORS:

ALINE BEATRIZ CERVO – arquiteta e urbanista
PAULA FLORES BELLÉ – estudante de arquitetura e urbanismo – estagiária
SHEILA MAGNANI – estudante de arquitetura e urbanismo – estagiária
MARIANE DALL’ANGOL
– Arquitecte i urbanista
JÉSSICA KICHLER – estudiant d'arquitectura i urbanisme – Becari
ROCHELLE QUADROS COSTA – estudiant d'arquitectura i urbanisme – Becari
LUIZA POTTER HAUSSEN – estagiária de arquitetura e urbanisme
EDGAR STEFFENS – aprenents d'arquitectura i urbanisme
SAMUEL TIBOLA JACHETTI – aprenents d'arquitectura i urbanisme
RAFAEL JEÍ FUHR PUIG – aprenents d'arquitectura i urbanisme
HENRIQUE LOREA LEITE – i becari arquitecte i urbanista
GABRIEL NEVES – Gerent administratiu
PAULA SILVA MOTTA DOS SANTOS – i becari arquitecte i urbanista
THIAGO HENNEMANN – aprenents d'arquitectura i urbanisme
LUCAS VALLI – i becari arquitecte i urbanista
PAWEL PRUSZKOWSKI – Polonès estudiant d'arquitectura i urbanisme – en pràctiques
DANIELA DE CONTO – estudiant d'arquitectura i urbanisme – Becari
RAQUEL GIGLIO ZAFFALON – estudiant d'arquitectura i urbanisme – Becari
ALINE TAÍS COMIRAN – estudiant d'arquitectura i urbanisme – Becari
GIAN NICOLA RICCI – Italià estudiant d'arquitectura i urbanisme – en pràctiques
THAIS LEITÃO – estudiant d'arquitectura i urbanisme – Becari
CAMILA ALVES VITALI – estudiant d'arquitectura i urbanisme – Becari
PAULO ROBERTO DE CARVALHO – estudiant d'arquitectura i urbanisme – en pràctiques

PAULA DE MORAES LOPES – Arquitecte i urbanista – soci de 2009 el 2014
FERNANDA ZUCOLOTTO – Arquitecte i urbanista – soci de 2011 el 2012
PEDRO AUGUSTO ALVES DE INDA – Arquitecte i urbanista – soci de 2000 el 2003 i de 2008 el 2011
RAFAEL MANO – arquiteto e urbanista – soci de 2000 el 2004
LETÍCIA TEIXEIRA RODRIGUES – Arquitecte i urbanista – soci de 2001 el 2003
CAMILO HOLZMANN DA SILVA – Arquitecte i urbanista – soci de 2001 el 2009